Opinie naszych klientów

„Pragnę Pani bardzo podziękować za perfekcyjne przygotowanie wszystkich usług. Powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, to za mało. Nie tylko spotkaliśmy się z dużą życzliwością ze strony Pani Kolegów w Biurze w Sztokholmie, ale mieliśmy także rewelacyjne i bardzo kompetentne przewodniczki.”


„Chcę z całego serca podziękować za wspaniałą wycieczkę. Na pewno można Państwa polecać innym osobom pragnącym podziwiać Skandynawię”


„To była najlepsza i najciekawsza podróż w naszym życiu )))) Trudno będzie ją przebić czymś bardziej atrakcyjnym. Wspaniałe widoki, statek, kuchnia (!), ludzie ))) Może Pani uznać nas za żywą reklamę Hurtigruten :-)))))”


” Pani Beato
Bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałej wycieczki do Laponii.
Wycieczka udała się znakomicie, począwszy od bezproblemowego przelotu liniami Finnair, poprzez wszystkie atrakcje na miejscu, kończąc na pogodzie, która umożliwiła nam podziwianie cudownej zorzy polarnej.
Nie mamy też żadnych zastrzeżeń co do organizacji, zawsze byliśmy punktualnie odbierani z hotelu, zostaliśmy wyposażeni w specjalistyczne ubrania a przebieg wycieczek był w 100% zgodny z ofertą.
Szczególnie podobały nam się nocne safari (zarówno w zaprzęgu reniferów jak i na skuterach śnieżnych) miały niesamowity klimat! Cudowne wspomnienia pozostaną również z rejsu lodołamaczem Sampo. Rejs zapewnił nam niezapomniane widoki lodowej pustyni oraz dobrą zabawę przy okazji kąpieli w specjalnych kombinezonach. Przy okazji wycieczki do Kemi warto również odwiedzić lodowy hotel i zjeść pokrzepiające ciastko w lodowym barze. Odnośnie wycieczki do wioski Świętego Mikołaja to szczególnie polecamy świetnego łososia w knajpce „Santa`s Salmon Place”. Serwują tam najlepszego łososia, jakiego do tej pory jedliśmy, przygotowywanego zgodnie z tradycyjną recepturą.
Reasumując – zakochaliśmy się w Finlandii i definitywnie musimy wrócić tam w przyszłości!”


„Laponia była wspaniała, wszystko było tak jak powinno, niestety nie widzieliśmy tylko zorzy polarnej i dlatego musimy jeszcze tam wrócić. Była to bardzo magiczna i bajkowa podróż, nie tylko ze względu na Św. Mikołaja (będąc w tej wiosce nawet dorosły jest w stanie uwierzyć, tym bardziej ze „elfy” opowiadają wspaniałe historie). Bardzo dziękuje za pomoc w zorganizowaniu i pozdrawiam gorąco.”

„Zimowa wyprawa na Spitsbergen była niezapomnianym przeżyciem. Szczególnie spodobała mi się wycieczka na skuterach śnieżnych do Isfjord Radio, która stanowi idealne połączenie obcowania z naturą i komfortowego wypoczynku. Zachwyciły mnie bajeczne krajobrazy śnieżno-lodowych pustyń oraz majestatycznych wzgórz i fiordów. Cudownym przeżyciem jest nocleg w bardzo klimatycznym hotelu Trappers, który oferuje swoim gościom przemiłą obsługę. Wyprawę na Spitsbergen polecam wszystkim miłośnikom zimowej aury i dalekiej północy. Ostrzegam jedynie iż (tak, jak w moim przypadku) w magii Spitsbergenu można się zakochać i marzyć o powrocie.

Serdecznie dziękuję za kolejną udana wyprawę i do następnego razu!”
Magdalena


„Chciałabym gorąco Pani podziękować za zorganizowanie mojego wyjazdu do Norwegii. Dziękuję za sugestie dotyczące trasy podróży, dobór i rezerwację hoteli, zapewnienie biletów promowych. Cieszę się ogromnie, że mogłam skorzystać z profesjonalnej pomocy Pani biura w konstruowaniu mojej indywidualnej wyprawy. Jestem świadoma tego, że wymagało to dodatkowego czasu i pracy. Za to wszystko raz jeszcze bardzo dziękuję.”


„To była rzeczywiście PODRÓŻ MARZEŃ!
1. Pani Pilot (przewodnik):
„…Niezwykle kompetentna, doświadczona, o Norwegii wie wszystko…,
wdzięk, poczucie humoru … – jest rewelacyjna!
2. Logistyka: Wszystko zgodnie z programem, bez zbędnego czekania na jakiekolwiek
formalności. Odpowiednie tempo zwiedzania – czas na zachwyt! Hotele różnorodne, ale zawsze na wysokim poziomie. (Ja narzekałem tylko na bardzo wysokie ceny wina w Norwegii…)
3. Program: Przepiękne miejsca, atrakcyjna trasa.

Nie spodziewałem się, że wszystko będzie aż tak dobrze!
Od teraz z pełnym przekonaniem będę zachęcał moich znajomych do korzystania
z oferty SKANDYNAWSKIEGO BIURA PODRÓŻY Pani Beaty Kacprzyńskiej.”


„Cała podróż była naprawdę udana i wszystko zagrało tak, jak Pani przewidziała. Hotele Cumulus w Helsinkach i w Rovaniemi były rewelacyjne, a szczególnie w Rovaniemi. Nie chciało nam się wracać, nie tylko ze względu na wspaniałą pogodę, ale równiez dlatego, że w hotelu w Rovaniemi miałyśmy apartament tj. sypialnię+salon+dwie łazienki (wanna i prysznic)+ sauna, oraz wszystkie atrakcje na wyciągnięcie ręki tj. tuż przy naszym hotelu. Jesteśmy zachwycone tą miejscowością i ludźmi. Jedzenie wspaniałe i świeżutkie. Zaliczyłyśmy także spotkanie z św. Mikołajem i nagrano nam video z tego spotkania. Jeździłyśmy saniami w zaprzęgu husky i reniferów oraz skuterami śnieżnymi i czym się tylko dało. Zorzy Polarnej nie znalazłyśmy, bo pomimo słonecznych i cieplych dni, noce były pochmurne. Mamy miłe wspomnienia nie tylko z pobytu, ale również z przewozów lotniczych Norwegian. Pani Beatko, całą wycieczkę oceniamy bardzo pozytywnie, a teraz musimy wrócić do realnego życia tj. do rzeczywistości. Pozdrawiam Panią serdecznie i jeszcze raz serdeczne dzięki za wszystko.”