Skandynawia na życzenie

NORWEGIA NA ŻYCZENIE

Polecamy Państwu różne sposoby spędzenia wakacji w Norwegii:
 1. Objazd własnym samochodem z rezerwacją promów oraz noclegów na trasie. Zapewniamy zakwaterowanie w hotelach, a także w domkach w pobliżu fiordów, zamawiamy rejsy z Polski do Skandynawii, połączenia promowe Polferries, Stena Line, Scandlines, Fjord Line.
  Przykładowe trasy:
  Oslo, Bergen, Skei, Molde, Sognefjord, Oslo
  Oslo, Kristansand, Stavanger, Bergen, Sognefjord, Oslo
  Bergen, Sognefjord, Alesund, Hjorundfjorden, Geiranger, Bergen
 2. Pakiety aktywne z Bergen umożliwiające zwiedzanie okolicy, a jednocześnie skorzystanie z atrakcji typu spływ dziką rzeką „rafting”, safari pontonem po fiordzie, pływanie kajakiem, czy jazda rowerem górskim.
 3. Nordkap i Lofoty, w oparciu o przelot do Bodo, Tromso, Alta lub lub rejs promem z Polski do Skandynawii. Proponujemy rejs do Sztokholmu, nocleg w okolicy Umea, Kiruna, Harstad, Tromso, Alta, Honningsvag. Powrót przez Finlandię do Szwecji, do wyboru rejs z Turku lub Helsinek do Sztokholmu i dalej do Polski.
Bergen Tourist Board / Willy Haraldsen - visitBergen.com

Bergen Tourist Board / Willy Haraldsen – visitBergen.com


Sverre Hjørnevik/Fjord Norge AS/Fjord Norway

Sverre Hjørnevik/Fjord Norge AS/Fjord Norway


Riesto/riesto.no/www.nordnorge.com/Nordkapp

Riesto/riesto.no/www.nordnorge.com/Nordkapp


Terje Rakke/Nordic Life/Region Stavanger

Terje Rakke/Nordic Life/Region Stavanger

Wycena poszczególnych ofert jest uzależniona od terminu wyjazdu, ilości uczestników i usług na trasie. Wszystkie kalkulacje przygotowujemy według życzenia klienta. Trasa może zostać skrócona lub wydłużona, służymy radą i pomocą, aby dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.

WYPOCZYNEK NA WYSPIE BORNHOLM

2 3
Proponujemy pobyt w różnych ośrodkach na wyspie, w cenie wynajem domku, końcowe sprzątanie oraz rejs promem na wyspę.

Hasle Feriepark, przytulne domy wakacyjne ukryte w bukowym lesie, blisko plaży. Domy są nowoczesne i w pełni wyposażone. Na terenie ośrodka znajduje się basen i brodzik dla dzieci (oba podgrzewane w okresie 25.05-31.08). Dla miłośników zajęć sportowych jest dostępny kompleks boisk sportowych do gry w hokeja na trawie, piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę plażową. Dla dzieci jest też boisko do gry w minigolfa i duży plac zabaw z poduszkami powietrznymi do skakania.

1 4

Dueodde, apartamenty są położone w lesie sosnowym, tuż przy ruchomych wydmach i pięknej, szerokiej plaży, przyciągającej turystów kredowobiałym piaskiem. Ośrodek oferuje komfortowe pokoje 2-osobowe oraz apartamenty dla 2-3 i 2-5 osób. Wszystkie są przestronne, jasne i w pełni wyposażone. Posiadają także balkon lub taras. W pobliżu znajduje się pole golfowe i bogata sieć słynnych bornholmskich ścieżek rowerowych.

5 6

Æblehaven – domy wakacyjne w Allinge
Uroczy ośrodek wczasowy zbudowany w malowniczym Allinge blisko wybrzeża , na terenie dawnego sadu. Wiosną zachwycają kwitnące jabłonie, a jesienią kuszą aromatyczne jabłka o smaku słonecznego lata. Æblehaven oferuje domy wakacyjne dla 4-6 osób. Na terenie ośrodka jest basen, plac zabaw z dmuchanymi poduszkami do skakania i kort tenisowy. Za niewielką dopłatą można wynająć dom z widokiem na morze. W pobliżu znajdują się imponujące ruiny średniowiecznego zamku Hammershus. W recepcji można wypożyczyć rowery.

8 7

Wybierz wycieczkę dla siebie

Skontaktuj się z nami.