Zaczarowane rejsy po Bałtyku

Oferowane przez nas rejsy po Bałtyku dadzą Państwu niepowtarzalną okazję do zwiedzenia wielu pięknych miejsc w ciągu kilku dni, bez konieczności ciągłego zmieniania hotelu i pakowania walizek. Rejs statkiem daje Państwu możliwość korzystania z wielu atrakcji i rozrywek na pokładzie podczas pokonywania wielu kilometrów. Tylko na tym środku transportu można uczestniczyć w różnych ciekawych imprezach, a także opalać się i pływać. Rejs po Bałtyku pozwoli Państwu połączyć zwiedzanie z wypoczynkiem, a także może być ciekawym zamiennikiem dla pieszych, krajoznawczych wędrówek. Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego! W bezpieczny i komfortowy sposób możesz podróżować statkiem, korzystając z naszych wyjątkowych rejsów.

Oferujemy Państwu niepowtarzalny rejs do Finlandii, podczas którego można zwiedzić Helsinki, które rozmieszczone są nad Zatoką Fińską na kilkudziesięciu wyspach i wysepkach. Helsinki można połączyć wraz z wizytą w stolicy Estonii, którą jest Tallin. Oprócz tego można zwiedzić inne stolice znajdujące się nad Bałtykiem, jakimi są Ryga oraz Sztokholm. Korzystając z naszej oferty rejsów po Bałtyku, mają Państwo możliwość zwiedzenia takich krajów bałtyckich, jak Łotwa i Estonia. Słyną one z bogatych zabytków i ciekawych krajobrazów. Wybierając nasz rejs po Bałtyku, mogą Państwo odpocząć, relaksując się na pokładzie statku Tallink Silja, a przy tym podziwiać piękno przyrody. Prezentujemy rozrywkę na wysokim poziomie (dyskoteka, klub nocny z show na żywo, spa z widokiem na archipelag, bar karaoke, bogaty bufet śniadaniowy i kolacyjny), a dodatkowo zwiedzanie Sztokholmu, Helsinek, Turku, Tallina, Rygi. Co roku na pokładzie statków jest organizowany bal sylwestrowy. W ramach zakwaterowania na pokładzie oferujemy rejs nocny z kabiną oraz śniadanie i kolację w formie bufetu.

Spośród rejsów po Bałtyku mogą Państwo wybrać niezapomnianą podróż morską wzdłuż wybrzeża Norwegii, która będzie wyjątkowym przeżyciem i przygodą. Gwarantujemy, że rejs po fiordach norweskich to niezapomniane krajobrazy i cudowne widoki. Taki rejs po fiordach na długo pozostanie w pamięci uczestników. Lato czy zima – to od Państwa zależy wybór pory na ten wyjątkowy rejs, ponieważ fiordy norweskie pozostają piękne przez cały rok. W lecie można podziwiać zielone lasy i kolorowe kwiaty, natomiast w zimie można oglądać kolorowe wioski rybackie oraz malownicze góry i pola pokryte śniegiem. Jeśli odpoczynek i relaks to dla Państwa za mało, warto skorzystać z oferty wycieczek fakultatywnych, wzbogacając przy tym swój rejs. Fiordy, wodospady, góry i jeziora to atrakcje podziwiane z pokładu statku, natomiast wycieczki, z których możesz skorzystać, dostępne są na lądzie. Zwiedzanie uwzględnia najlepsze atrakcje z danego miejsca oraz jest dopasowane do pory roku. Oprócz wymienionych wyżej rejsów mogą Państwo także zwiedzić stolicę Danii, wybierając weekendowy rejs do Kopenhagi.

Dodatkowo, w przypadku rezerwacji połączeń Tallink w naszym biurze, wszelkie zmiany i anulacje są możliwe bezpłatnie, nawet do kilku godzin przed rejsem, co uniemożliwia na przykład bezpośrednia rezerwacja online na stronie przewoźnika. Wszelkie usługi wykonujemy bezpłatnie, a klient ma możliwość kontaktu z biurem w każdej chwili, by w sytuacji awaryjnej (takiej jak spóźnienie z uwagi na sytuację na drodze) móc zmienić godzinę rejsu na późniejszą i uniknąć utraty przejazdu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami i skorzystania z niepowtarzalnej okazji zwiedzenia większej liczby miast i krajów bez wydawania przy tym fortuny.

Zapoznaj się z Ofertą i Cennikiem

Luksusowy rejs po fiordach

Współpracujemy z firmami Hurtigruten oraz Tallink Silja, które to świadczą usługi rejsowe po Bałtyku. Jeśli interesują Państwa dłuższe rejsy, fiordy norweskie z pewnością przypadną Wam do gustu. Jesteśmy polskim agentem firmy Hurtigurten, która to w swojej ofercie proponuje Państwu rejsy od 6-dniowych, aż po 12-dniowe wyprawy statkiem. Rejs wzdłuż zachodniego wybrzeża Norwergii przewiduje przystanki w różnych portach, tak abyście mogli Państwo nie tylko napawać się widokiem fiordów, ale również zwiedzili okoliczne miasteczka. Dla tych, którzy marzą o relaksie na luksusowym pokładzie statku, proponujemy rejsy do Finlandii czy innych nadbałtyckich państw, organizowane przez firmę promową Tallink Silja. Na statakach czekają na Państwa kabiny o bardzo wysokim standardzie, przepyszna kuchnia świata w restauracji z niesamowitym widokiem na morze oraz całonocne zabawy w dyskotece.

Fiordy, Kopenhaga a może Finlandia?

Skandynawskie Biuro Podróży serdecznie zaprasza Państwa do odbycia zaczarowanego rejsu po Bałtyku. Z nami poznacie najbardziej malownicze miasteczka krajów nordyckich, zrelaksujecie się podczas rejsu po norweskich fiordach i poczujecie się jak prawdziwi królowie. Dla Państwa wygody nasze promy odpływają codziennie o stałych godzinach. Czekamy na Was!

Rejs Hurtigruten

Rejsy statkiem wzdłuż zachodniego wybrzeża Norwegii.