Zaczarowane rejsy po Bałtyku

Rejsy po Bałtyku to propozycja przygotowana z myślą o tych z Państwa, którzy marzą o przeżyciu wyjątkowej przygody z dozą luksusu i odpoczynku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rejsy do Kopenhagi, Finlandii oraz po norweskich fiordach. Od lat z sukcesem organizujemy rejsy po Bałtyku luksusowymi statkami, a nasi klienci zawsze opuszczają pokład w pełni zadowoleni.

Zapoznaj się z Ofertą i Cennikiem

Luksusowy rejs po fiordach

Współpracujemy z firmami Hurtigruten oraz Tallink Silja, które to świadczą usługi rejsowe po Bałtyku. Jeśli interesują Państwa dłuższe rejsy, fiordy norweskie z pewnością przypadną Wam do gustu. Jesteśmy polskim agentem firmy Hurtigurten, która to w swojej ofercie proponuje Państwu rejsy od 6-dniowych, aż po 12-dniowe wyprawy statkiem. Rejs wzdłuż zachodniego wybrzeża Norwergii przewiduje przystanki w różnych portach, tak abyście mogli Państwo nie tylko napawać się widokiem fiordów, ale również zwiedzili okoliczne miasteczka. Dla tych, którzy marzą o relaksie na luksusowym pokładzie statku, proponujemy rejsy do Finlandii czy innych nadbałtyckich państw, organizowane przez firmę promową Tallink Silja. Na statakach czekają na Państwa kabiny o bardzo wysokim standardzie, przepyszna kuchnia świata w restauracji z niesamowitym widokiem na morze oraz całonocne zabawy w dyskotece.

Fiordy, Kopenhaga a może Finlandia?

Skandynawskie Biuro Podróży serdecznie zaprasza Państwa do odbycia zaczarowanego rejsu po Bałtyku. Z nami poznacie najbardziej malownicze miasteczka krajów nordyckich, zrelaksujecie się podczas rejsu po norweskich fiordach i poczujecie się jak prawdziwi królowie. Dla Państwa wygody nasze promy odpływają codziennie o stałych godzinach. Czekamy na Was!

Rejs Hurtigruten

Rejs Hurtigruten

Rejsy statkiem wzdłuż zachodniego wybrzeża Norwegii.

adminRejs Hurtigruten