Magiczna Islandia – wycieczka śladami bohaterów mitycznych sag

Islandia coraz częściej staje się celem wycieczek turystów pochodzących z całego świata. Dla wielu wyspa ta kojarzy się z magiczną krainą wiecznego śniegu i lodu. Owszem, blisko 11% lądu pokrywają lodowce, jednakże Islandia ma w zanadrzu o wiele więcej do zaoferowania niż tylko fenomenalne tereny do uprawiania sportów zimowych. Wycieczka na Islandię to dużo więcej – nie tylko możliwość odkrycia nieznanego dotąd lądu, ale również okazja do spędzenia wczasów i odpoczynku nad gorącymi źródłami i gejzerami.

Zapoznaj się z Ofertą i Cennikiem

Islandia – wycieczka szlakiem wulkanów
Islandia to jeden z najpiękniejszych i najbardziej zaskakujących krajów nordyckich. Ta wyjątkowa kraina jest najmłodszym obszarem kontynentu europejskiego. Chociaż wyspa położona jest na południe od Północnego Koła Podbiegunowego, to klimat panujący na Islandii należy do umiarkowanych. Na malowniczy krajobraz kraju duży wpływ mają czynne wulkany Hekla, Katla, Askja, Grimsvötn czy Hvannadalshnúkur, które zachęcają do korzystania z ofert wycieczek do Islandii. Zimą większość czasu panuje mrok, zaś latem słońce świeci blisko przez całą dobę, dlatego wakacje na wyspie Islandia to istny strzał w dziesiątkę!

Wczasy = Islandia? Czemu by nie!

Skandynawskie Biuro Podróży oferuje Państwu wycieczki dookoła Islandii. Wakacje na Islandii to przygoda dla tych, którzy szukają nieznanego lądu, pięknych krajobrazów oraz ekscytujących doświadczeń. Turyści mogą skorzystać z licznych ofert wycieczek poza koło podbiegunowe, wypraw samochodowych po niezamieszkanych terenach a nawet rejsach z obserwacjami wielorybów!
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego biura podróży. Sami przekonajcie się, że Islandia to wycieczki po stepach rodem z nordyckich sag.

Islandia

Islandia
Islandia - jest wyspą położoną na południe od koła podbiegunowego północnego, co sprawia, iż latem słońce świeci tu prawie przez 24 godziny, zaś zimą prawie przez cały dzień jest ciemno. Kraj jest często jest nazywany "Ziemią Lądu i Ognia", gdyż znajdujące się tu wulkany i gejzery wmieszane są w krajobraz lodowców i krainy wiecznych śniegów. Nieskazitelnie czysta przygoda, jakiej nie ...
adminIslandia