Magiczna Islandia – wycieczka śladami bohaterów mitycznych sag

Jeśli marzysz o podróży do Europy Północnej, pomyśl o wycieczce na Islandię. Wyspa ta położona jest na południe od koła podbiegunowego. Atrakcyjność Islandii pod względem turystycznym możemy zawdzięczać między innymi licznym wulkanom i gejzerom. Ciekawym faktem na temat wyspy jest to, że latem słońce świeci przez 24 godziny, natomiast w zimie cały dzień jest ciemno. Wycieczka do Islandii bez wątpienia będzie niezapomnianą przygodą dla każdego. Ogromne wodospady i lśniące lodowce ukażą się każdemu, kto skorzysta z naszej oferty wycieczek na Islandię. W ofercie znajdą Państwo 5-dniowe lub 3-dniowe pakiety idealne na wakacje. Islandia to kraj, który warto odwiedzić ze względu na piękno przyrody, jakie możemy podziwiać podczas spacerów pomiędzy gorącymi i aktywnymi źródłami. Rejs statkiem po Oceanie Atlantyckim to dobra okazja, aby zobaczyć wieloryba, płetwala błękitnego czy orkę. Wczasy w Islandii zapamiętają Państwo jako malownicze scenerie i zapierające dech w piersiach widoki. Różnorodne krajobrazy, piękna przyroda oraz czyste i świeże powietrze to to, czym Islandia przyciąga podróżnych z wielu krajów. Różnorodność wrażeń gwarantuje Państwu właśnie ta wyjątkowa wyspa, jaką jest Islandia. Każda wycieczka, którą wybiorą Państwo za pośrednictwem naszego biura, jest bogata w różnego rodzaju aktywności. Spacery po lodowcach, podziwianie wodospadów czy jazda konna to tylko niektóre z przewidzianych atrakcji. Jeśli chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku i nie interesują Cię hałaśliwe kurorty pełne turystów, wycieczka do Islandii będzie idealnym wyborem. Jeśli preferujesz odpoczynek w ciszy i spokoju, Islandia będzie również odpowiednią opcją. Krajobraz bogaty w kwitnące łąki, wartkie strumienie oraz piękne rzeki i jeziora z pewnością przekona Państwa do podróży. W zależności od oferty mogą Państwo zwiedzić jeden z najpiękniejszych wodospadów na świecie, jakim jest wodospad Gullfoss, a także uczestniczyć w wycieczkach po parku krajobrazowym. Dodatkowo, wypoczywając na Islandii, można zwiedzić sąsiadującą z nią Grenlandię – egzotyczne i niezwykle piękne miejsce, które przyniesie Państwu spokój ducha.

Wczasy w Islandii zostają na długo w pamięci odwiedzających. Wodospady, góry i wulkany – wszystko to zachęca, aby na wakacje wybrać Islandię. Wycieczkę do Islandii warto wybrać ze względu na piękno przyrody, a także możliwość przeżycia niezapomnianej przygody! Zapoznaj się z naszymi ofertami oraz bogatym programem każdej wycieczki. Pozwól sobie na moc niezapomnianych wrażeń, wybierając podróż do Islandii.

Zapoznaj się z Ofertą i Cennikiem

Islandia – wycieczka szlakiem wulkanów
Islandia to jeden z najpiękniejszych i najbardziej zaskakujących krajów nordyckich. Ta wyjątkowa kraina jest najmłodszym obszarem kontynentu europejskiego. Chociaż wyspa położona jest na południe od Północnego Koła Podbiegunowego, to klimat panujący na Islandii należy do umiarkowanych. Na malowniczy krajobraz kraju duży wpływ mają czynne wulkany Hekla, Katla, Askja, Grimsvötn czy Hvannadalshnúkur, które zachęcają do korzystania z ofert wycieczek do Islandii. Zimą większość czasu panuje mrok, zaś latem słońce świeci blisko przez całą dobę, dlatego wakacje na wyspie Islandia to istny strzał w dziesiątkę!

Wczasy = Islandia? Czemu by nie!

Skandynawskie Biuro Podróży oferuje Państwu wycieczki dookoła Islandii. Wakacje na Islandii to przygoda dla tych, którzy szukają nieznanego lądu, pięknych krajobrazów oraz ekscytujących doświadczeń. Turyści mogą skorzystać z licznych ofert wycieczek poza koło podbiegunowe, wypraw samochodowych po niezamieszkanych terenach a nawet rejsach z obserwacjami wielorybów!
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego biura podróży. Sami przekonajcie się, że Islandia to wycieczki po stepach rodem z nordyckich sag.

Islandia

Islandia - jest wyspą położoną na południe od koła podbiegunowego północnego, co sprawia, iż latem słońce świeci tu prawie przez 24 godziny, zaś zimą prawie przez cały dzień jest ciemno. Kraj jest często jest nazywany "Ziemią Lądu i Ognia", gdyż znajdujące się tu wulkany i gejzery wmieszane są w krajobraz lodowców i krainy wiecznych śniegów. Nieskazitelnie czysta przygoda, jakiej nie ...