Finlandia >>> Sprawdź Ofertę i Cennik

Laponia to wymarzone miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Możliwości spędzenia czasu jest tutaj wiele: dobrze przygotowane trasy do jazdy na nartach biegowych i zjazdowych, safari na skuterach śnieżnych lub w zaprzęgu psów husky, łowienie ryb spod lodu, a także wyjątkowa podróż morska, rejs lodołamaczem i arktyczna kąpiel w zimnych wodach Zatoki Botnickiej. W grudniu, najpopularniejszym człowiekiem na ziemi jest Mikołaj, który mieszka w niewielkiej, drewnianej wiosce niedaleko Rovaniemi w Laponii, dokładnie w miejscu, gdzie przebiega koło podbiegunowe. Naszym klientom oferujemy wizytę w wiosce Mikołaja, oczywiście nie tylko w czasie Bożego Narodzenia. Do Rovaniemi zapraszamy od listopada do połowy kwietnia.

Zapewniamy: przelot samolotem bezpośrednio do Rovaniemi, lub rejs promem do Helsinek i dalej przejazd nocnym pociągiem do Rovaniemi. Rezerwujemy wszystkie wycieczki przedstawione poniżej, zapewniamy zakwaterowanie i spotkanie z Mikołajem.

Zapraszamy do kontaktu z nami, biuro@pmscan.pl , Tel 22 207 29 13

 

Nasza oferta

ŚNIEŻNE ATRAKCJE W ROVANIEMI (FINLANDIA)

Laponia to idealne miejsce dla wszystkich miłośników zarówno aktywnego wypoczynku, jak i domowego zacisza. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ możliwości spędzenia czasu jest wiele: safari na skuterach śnieżnych lub w zaprzęgu psów husky, doskonale przygotowane trasy do jazdy na nartach zjazdowych i biegowych, łowienie ryb spod lodu, arktyczna kąpiel w zimnych wodach Zatoki Botnickiej, a także wyjątkowa podróż morska i rejs lodołamaczem. W grudniu oczywiście nie obyło by się bez świętego Mikołaja, który mieszka w drewnianej i niewielkiej wiosce niedaleko Rovaniemi w Laponii, dokładnie w tym miejscu przebiega koło podbiegunowe. Nasi klienci powinni skorzystać z oferty i sprawić wizytę Mikołajowi w okresie świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy do Rovaniemi od listopada do połowy kwietnia.

Zapewniamy: rejs promem do Helsinek z przesiadką do pociągu jadącego do Rovaniemi lub przelot samolotem bezpośrednio do miasta Rovaniemi. Zapewniamy zakwaterowanie i spotkanie z Mikołajem. Rezerwujemy wszystkie wycieczki oferowane poniżej. Zapraszamy do kontaktu z nami, Tel 022 207 29 13, biuro@pmscan.pl.

1284188765_xqptzwmyc3v6rk9 (Medium)ARKTYCZNA PRZYGODA NA SKUTERACH ŚNIEŻNCH

Safari na skuterach śnieżnych wśród zaśnieżonych lasów Laponii. Trasa będzie także wiodła przez zamarznięte rzeki i jeziora tej zimowej krainy. Przed wyruszeniem w drogę instruktor zapozna uczestników z zasadami bezpiecznej jazdy na skuterach.

Czas trwania 2h. Każdego dnia.
Cena: € 99/os (2os na skuterze)
Dopłata: € 45/os (1os na skuterze)
UWAGA:
Safari skuterami śnieżnymi jest także oferowane wieczorem, 18:00 – 21:00, w poszukiwaniu zorzy polarnej Aurora Borealis.

Cena: € 121/os (2os na skuterze)

ARKTYCZNA PRZYGODA

eur 187/os, dzieci do 14 lat podróżują w saniach za skuterem, 25% zniżki od ceny pakietu. W programie przejazd samochodem do wioski Mikołaja, lunch na terenie wioski, a następnie safari na skuterach śnieżnych do farmy reniferów. Safari w zaprzęgu reniferów i uczestnictow w ceremonii przekroczenia Koła Polarnego poświadczone specjalnym certyfikatem. Czas trwania 6h, codziennie o 09:30.

RENIFEROWE PRAWO JAZDY

eur 139/os, dzieci do lat 14 podróżują w saniach za skuterem, zniżka 25%. W programie safari na skuterach śnieżnych do farmy reniferów, nauka jazdy w zaprzęgu tych zwierząt – potwierdzeniem umiejętności prowadzenia sań będzie zdobycie reniferowego prawa jazdy. Relaks przy ognisku w lapońskim namiocie i słuchanie opowieści na temat życia na dalekiej północy. Uczestnictwo w ceremonii przekroczenia Koła Polarnego poświadczone certyfikatem. Czas trwania 3h, codziennie o 13:00

SAFARI NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH DO KRÓLESTWA ŚNIEGU I LODU

eur 172/os, dzieci podróżują w saniach za skuterem, 25% zniżki. Śnieżny hotel znajduje się 26 km od Rovaniemi, trasa do niego prowadzi przez lapońskie lasy, przez zamarznięte mokradła, jeziora i rzeki. Po dojeździe na miejsce zapewniamy zwiedzanie hotelu, w którym wszystko jest zbudowane ze śniegu i lodu, a także dowiemy się o szczegółach jego konstrukcji i sposobie tworzenia tej wyjątkowej budowli. Wizytę zakończymy lunchem w pobliskim namiocie lapońskim Kota tepee. Powrót na skuterach do Rovaniemi. Czas trwania 5h, środy, piątki i niedziele o godz. 10:00.

UWAGA:
Wycieczka realizowana od stycznia.

SAFARI W ZAPRZĘGU RENIFERÓW DO WIOSKI MIKOŁAJA

Transfer samochodem do parku reniferów. Skorzystamy z przejażdżki saniami w zaprzęgu tych zwierząt, by takim wyjątkowym transportem udać się do wioski Św. Mikołaja. Będzie tam można spotkać Mikołaja we własnej osobie, wysłać listy z jego poczty, a także odwiedzić sklepy z pamiątkami. Każdy uczestnik safari otrzyma certyfikat przekroczenia Koła Polarnego oraz reniferowe prawo jazdy, potwierdzające powożenie zaprzęgiem reniferów.

Czas trwania 4h
Cena: € 137/os
Wycieczka organizowana w środy i piątki

SAFARI NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH DO WIOSKI ŚW. MIKOŁAJA I PARKU RENIFERÓW

Przejazd skuterami śnieżnymi do parku reniferów, gdzie będzie okazja do krótkiej jazdy w zaprzęgu, a także uczestniczenia w ceremonii przekroczenia Koła Polarnego. Przejazd skuterami do wioski Św. Mikołaja usytuowanej na Kole Polarnym. W wiosce będzie można spotkać Mikołaja we własnej osobie, wysłać listy z jego poczty, a także odwiedzić sklepy z pamiątkami. Każdy uczestnik safari otrzyma certyfikat przekroczenia Koła Polarnego. Lunch przed powrotem. Czas trwania 6h

Cena: € 198/os (2os na skuterze)
Dopłata: € 85/os (1os na skuterze)

Wycieczka organizowana każdego dnia.

SAFARI NA SKUTERACH DO FARMY RENIFERÓW

Przejazd skuterami śnieżnymi do lapońskiej farmy reniferów, gdzie gospodarz opowie nam o tych niezwykłych zwierzętach i ich hodowli. Po zaprzęgnięciu reniferów do sań, udamy się na przejażdżkę. Będzie okazja do zdobycia reniferowego prawa jazdy. W przerwie rozgrzejemy się gorącym sokiem serwowanym w tradycyjnym lapońskim namiocie. Powrót skutrami do Rovaniemi. Czas trwania 3h.

Cena: € 144/os (2os na skuterze),
Dopłata: € 45/os (1os na skuterze)

SAFARI SKUTERAMI ŚNIEŻNYMI LUB W ZAPRZĘGU RENIFERÓW DO FARMY PSÓW HUSKY

Safari na skuterach śnieżnych wzdłuż brzegów zamrożonych rzek, przez zaśnieżone lasy w dziczy Laponii, do farmy psów husky. Właściciel farmy opowie o aspektach życia w Laponii, cechach rasy psów husky i ich hodowli. Zapraszamy na przejazd w zaprzęgu psów husky, jeden zaprzęg składa się zwykle z 5-7 psów. Po safari gorący napój zostanie podany przy ognisku. Czas trwania 3h

Cena: € 142/os (2os na skuterze)
Dopłata: € 45/os (1os na skuterze)

UWAGA:
W cenie € 143/os organizowany jest także przejazd w zaprzęgu reniferów na farmę psów husky. Program bez zmian, jedynie sanie zaprzężone w renifery są alternatywnym transportem dla skuterów śnieżnych.

Renifery

SAFARI W ZAPRZĘGU RENIFERÓW

Transfer samochodem do parku reniferów usytuowanym na Kole Polarnym. Przesiadka do sań zaprzężonych w renifery. Wyjątkowe safari w dziczy Laponii, organizowane podczas dnia, a także wieczorem, by, przy okazji, móc podziwiać Zorzę Polarną. Gorący napój zostanie podany przy ognisku, a my dowiemy się więcej o życiu hodowców reniferów i zwyczajach tych zwierząt. Czas trwania 2.5h, w tym jazda w zaprzęgu 1h.

Cena: € 126/os
Poniedziałki, środy, piątki,niedziele 14:00-16:30
Wtorki, czwartki, soboty 19:00-21:30

WIZYTA NA FARMIE RENIFERÓW I FARMIE PSÓW HUSKY

eur 205 / os, w programie przejazd samochodem na farmę reniferów, uczestnictwo w ceremonii przekroczenia Koła Polarnego, króta jazda w zaprzęgu reniferów zakończona posiłkiem przy ognisku w lapońskim namiocie kota. Po południu przejazd do farmy psów husky, safari w zaprzęgu.

1284188764_ys8pg003b9zj2c5 (Medium)

SAFARI W ZAPRZĘGU PSÓW HUSKY

Przejazd samochodem na farmę psów husky. Przewodnik zapozna nas z zasadami prowadzenia indywidualnego zaprzęgu, a także opowie o cechach rasy psów husky. Zwykle w zaprzęgu jest 5-7 psów. Zapraszamy na 2h safari – trasa przejazdu saniami wiedzie przez zaśnieżone lasy i łąki, gdzie w ciszy dziczy Laponii będzie okazja do wspaniałej zabawy i relaksu zarazem. Po safari, na rozgrzewkę podany zostanie gorący sok. Czas trwania 3h.

Cena: € 149/os dorosła;€ 112/dziecko 4-14l
Wycieczka organizowana codziennie.

CAŁODNIOWE SAFARI NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH W DZICZ LAPONII

podczas safari pokonamy dystans 40-80 km na skuterze. W przerwie lunch przy ognisku, eur 179 / os ( 2os na skuterze), dopłata dla 1 os, eur 75. Wycieczka organizowana we wtorki, czwartki i soboty.

Uwaga:
Krótsza wersja oferty, 2h jazda na skuterze, 20-30 km, eur 104/os, dopłata dla 1 os, eur 49. Wyjazdy w poniedziałki, czwartki i niedziele.

LAPOŃSKI RELAKS

czyli najbardziej popularne zajęcie Lapończyków w czasie wolnym od pracy i codziennych obowiązków. Zapraszamy na poznanie tajników łowienia ryb pod lodem. Wyjazd skuterami śnieżnymi nad zamarznięte jezioro usytuowane w dziczy Laponii. Przewodnik pokaże jak należy wywiercić dziurę w lodzie, przygotować wędkę i umiejętnie złowić na nią rybę. Lunch przy ognisku, serwowany na świeżym powietrzu. Powrót skuterami do Rovaniemi. Czas trwania 4h, wyjazdy w środy i niedziele o godz. 10:00, koszt eur 134/os, dzieci podróżują w saniach za skuterem, zniżka 25%.

ŁOWIENIE RYB POD LODEM / LUNCH W DZICZY LAPONII

Jest to jedno z ciekawszych safari, jakie oferujemy. Wyjazd skuterami śnieżnymi w dzicz Laponii, trasa wiedzie wzdłuż zamarzniętych rzek, przez zaśnieżone lasy, do zamarzniętego jeziora. Po przyjeździe na miejsce, przewodnik zapozna nas z tajnikami połowu ryb pod lodem. Każdy uczestnik otrzyma wędkę – życzymy udanych połowów, a po nich zapraszamy na lapoński lunch złożony z ryby złapanej na wędkę i upieczonej nad ogniskiem, serwowany na świeżym powietrzu. Powrót skuterami śnieżnymi do Rovaniemi. Czas trwania 3,5h.

Cena:
€ 121/os
(2os na skuterze),
€ 45/os (1os na skuterze)
Wycieczka w poniedziałki, środy, piątki, soboty

zorza1


W POSZUKIWANIU ZORZY POLARNEJ AURORA BOREALIS

Wieczorny wyjazd samochodem poza miasto, w dzicz Laponii, by stamtąd, już na piechotę, wyruszyć w poszukiwaniu zorzy polarnej. Po spacerze rozgrzejemy się kawą przy ognisku, a także posilimy pieczonymi kiełbaskami. W drodze powrotnej odwiedzimy Pro-Pekan Pirtii – stare domostwo lapońskie, gdzie jego gospodarz opowie nam o życiu na dalekiej Północy, zwyczajach mieszkańców. (4h)

Cena: € 99/os.
Wycieczka w poniedziałki, środy i piątki

POSZUKIWANIE ZORZY POLARNEJ

możliwe są trzy wariatny tej oferty, najtańszy, w cenie eur 57 / os, z transferem samochodem, lub bardziej aktywny, w postaci safari na skuterach śnieżnych w cenie eur 124/os, dzieci podróżują w saniach za skuterem, lub w zaprzęgu reniferów w cenie eur 122, zniżka dla dzieci 25% w obu przypadkach. Wyjazdy na safari są o godz. 19:00, okazja do słuchania przy ognisku opowieści na temat życia w Laponii, hodowli reniferów. Podczas jazdy na skuterach serwowany będzie posiłek złożony z lapońskich przysmaków. Podczas safari w zaprzęgu reniferów mała przekąska przy ognisku.

 

Rovaniemi
Grudzień – Marzec

Pobyt w domku w okolicy Rovaniemi.
Do dyspozycji domki dla 2 – 6 os. W pobliżu ośrodka znajduje się centrum spa, dobre trasy do jazdy na nartach biegowych i zjazdowych. Odbiór na safari z miejsca zakwaterowania lub z centrum miasta.
Domek dla max 6 os

2 sypialnie, salon, w pełni wyposażona kuchnia, sauna i kominek, łazienka, tv, radio, cd, internet.

Cena: od EUR 1 050 dla 3 os
– wynajem domku na 3 noce, pościel
– końcowe sprzątanie
– transfer lotnisko – domek – lotnisko

Domek dla max 2 – 4 os

salon z miejscem do spania, aneks kuchenny, sauna, łazienka, internet.

Cena: EUR 655 dla 2 os
– wynajem domku na 3 noce, pościel
– śniadanie
– transfer lotnisko – domek – lotnisko

UWAGA:
Pakiet w hotelu w Rovaniemi, pokój 2os, śniadanie, transfer lotnisko – hotel – lotnisko kosztuje od EUR 615 za 3 noce dla 2 os.

Możliwe jest wykupienie posiłków w pobliskim hotelu Sky:

domek dla max 6 os, posiłki w pobliskim hotelu Sky
– śniadanie, eur 16/os dorosła
– kolacja, eur 37/os dorosła
Dzieci w wieku 4 – 14 lat otrzymują 50% rabatu od podanych cen.

domek dla max 2 – 3 os, posiłki w restauracji na terenie ośrodka
kolacja, eur 33 / os dorosła, eur 24 / dzieci 4 – 12 lat

WYJĄTKOWE ZAKWATEROWANIE W LAPONII

small_Iglut_2

Igloo i chaty z kominkiem

ZIMOWE SZALEŃSTWO W LAPONII

01.11.2016 – 30.04.2017

Wioska Mikołaja

Czas trwania

Os. dorosła

Dziecko

Min.

Uwagi

Cena dla jednej osoby 1.5 h 85 € 50 € 1 os bez transferu
Bilet rodzinny 1.5 h

200 dla

2 os dorosłych i 1-2 dzieci

3 os

bez transferu

dodatkowe dziecko € 19

Transfer t/r Saariselkä 10 7 odbiór 16:00

Transfer t/r Wschodnia Wioska

6 3 odbiór 16:15
 • 02.12.16 – 09.01.17: Wycieczka we wtorki, środy, piątki i soboty

 • 09.01.16 – 31.03.17: Wycieczka we wtorki i piątki

Narty biegówki

Czas trwania

Osoba dorosła

Min.

Uwagi

Nauka jazdy na nartach biegówkach, lekcja z instruktorem

1 h 59 € 2 os dodatkowa godz.19

Wynajem sprzętu do jazdy na nartach

24 h 19 € 1 os tydzień € 90

Wynajem stroju do jazdy na nartach

24 h 19 € 1 os tydzień € 90

Wynajem butów

24 h 10 € 1 os tydzień € 45
 • W cenie nauki jazdy na nartach biegowych jest odzież termiczna, sprzęt wynajęty na 24 h.

Husky safari

Czas trwania

Os. dorosła

Dziecko

Min.

Uwagi

2H Husky 2 h 139 € 69 € 2 os sanie z 2 os, ciepły napój
199 € sanie dla 1 os, ciepły napój
4H Husky 4 h 180 € 90 € 2 os sanie z 2 os, lunch
220 € sanie dla 1 os, lunch
Poszukiwanie zorzy polarnej 2 h 169 € 85 € 2 os sanie dla 2 os, ciepły napój
229 € sanie dla 1 os, ciepły napój

Nocleg w dziczy Laponii

2 dni 720 € 2 os

sanie dla 2 os, wyżywienie i nocleg

890 € 2 os

sanie dla 1 os, wyżywienie i nocleg

650 € 8 os

sanie dla 2 os, wyżywienie i nocleg

 • Transfer, odzież termiczna, zimowe obuwie i rękawice są zapewnione

Farma reniferów

Czas trwania

Os. dorosła

Dziecko

Min.

Uwagi

Safari na skuterach śnieżnych

3 h 170 € 85 € 2 os sanie dla 2os, lunch
214 € 105 € sanie dla 1 os, lunch

Safari w zaprzęgu psów husky

3 h

199 €

99 €

2 os sanie dla 2 os, lunch

Jazda konna

2.5 h

185 €

135 €

2 os sanie dla 1os, lunch

Jazda saniami zaprzężonymi w konie

2.5 h

170 €

85 €

2 os sanie dla 2os, lunch
 • Transfer, odzież termiczna, sprzęt są zapewnione

 • Jazda konna nie jest polecana dla dzieci poniżej 8 lat

Safari renifer
Czas trwania

Os. dorosła

Dziecko

Min.

Uwagi

2 h jazda w zaprzęgu 2 h 120 € 60 € 2 os ciepły napój
4 h jazda w zaprzęgu 4 h 145 € 70 € 2 os lunch
Poszukiwanie zorzy polarnej 2 h 110 € 55 € 2 os ciepły napój
 • Maximum 1 os dorosła i 1 dziecko w saniach, transfer, odzież termiczna, zimowe buty i rękawice są zapewnione.

Jazda konna

Czas trwania

Os. dorosła

Dziecko

Min.

Uwagi

Jazda konna 1h 1 h 105 € 80 € 4 os
Jazda konna 2h 2 h 125 € 90 € 2 os ciepły napój
Jazda konna 4h 4 h 175 € 2 os lunch
 • Transfer, odzież termiczna, zimowe buty i rękawice, kask / toczek są zapewnione. Nie polecamy dla dzieci poniżej 8 lat.

Sanie i konie

Czas trwania

Os. dorosła

Dziecko

Min.

Uwagi

1.5H jazdy saniami zaprzężonymi w konie 1.5 h 120 € 60 € 2 os 2 os w saniach, ciepły napój

Romantyczne poszukiwanie zorzy polarnej – dla 2 os

1 h

290 dla 2 os

tylko dla 2 os, wino musujące

Poszukiwanie zorzy polarnej

1.5 h 125 € 60 € 2 os 2 os w saniach, ciepły napój
 • Transfer, odzież termiczna, zimowe buty i rękawice, kask / toczek są zapewnione.

 • Możliwość safari do wioski Mikołaja

Snowmobile

Czas trwania

Os. dorosła

Dziecko

Min.

Uwagi

2h safari na skuterze śnieżnym 2 h 91 47 2 os 2 os na skuterze, ciepły napój
123 1 os na skuterze, ciepły napój
4h safari na skuterze śnieżnym 4 h 122 61 2 os 2 os na skuterze, lunch
156 1 os na skuterze, lunch
Poszukiwanie zorzy polarnej 3 h 120 60 2 os 2 os na skuterze, ciepły napój
152 1 os na skuterze, ciepły napój
Safari na skuterze śnieżnym z noclegiem w dziczy Laponii 2 dni 580 2 os

1 os na skuterze, wyżywienie i zakwaterowanie

480 3 os
Safari na skutrze śnieżnym nad Morze Barentsa 3 dni 2240 2 os

1 os na skuterze, wyżywienie i zakwaterowanie

1700 3 os
1480 4 os

Transfer z lotniska skuterem śnieżnym

3 h 410 2 os 1 os na skuterze
215 4 os 1 os na skuterze
 • Odzież termiczna, zimowe buty i rękawice, winter boots, gloves, kask są zapewnione

 • Kierowca musi mieć min. 18 l i ważne prawo jazdy.

Ice fishing

Czas trwania

Os. dorosła

Dziecko

Min.

Uwagi

9h safari saniami nad jezioro, połowy ryb pod lodem

9 h 225 € 110 € 2 os

wtorki i soboty, wyjazd dla min 2 os.

codziennie dla min 4 os

9h safari na skuterach śnieżnych, połowy ryb pod lodem, 2 os skuter

9 h 245 € 120 € 2 os

9h safari na skuterach śnieżnych, połowy ryb pod lodem, 1 os skuter

9 h 275 € 2 os
 • W cenie transfer, odzież termiczna, lunch, wizyta w muzeum Siida.

 • Uwaga: Muzeum Siida jest zamknięte w poniedziałki

Rejs lodołamaczem

Czas trwania

Os. dorosła

Min.

Uwagi

Wycieczka całodniowa, rejs lodołamaczem, lunch na pokładzie statku

13 h 820 € 2 os

Transfer autokarem, lunch

710 € 3 os
645 € 4 os
 • Wyjazd autokarem o godz. 6:30, powrót ok. godz. 19:30. Rejs lodołamaczem trwa 4h.

small_DSC00209-2

01.11.2016 – 30.04.2017

Chata dla max 4 os, 1 podwójne łóżko dla 2 os, 1 piętrowe łóżko dla 2 os

Niski sezon cena za noc

Wysoki sezon cena za noc

Boże Narodzenie

01.11- 28.11.17 07.01- 12.02.17 06.03 -30.04.17

29.11- 22.12.16 27.12- 06.01.17 13.02- 05.03.17

23.12- 26.12.16

1 os

210 €

260 €

1290 € /3 noce

cena za osobę

2 os

139 €

169 €

995 € / 3 noce

cena za osobę

dodatkowa osoba

100 €

120 €

889 € / 3noce

cena za osobę

dziecko poniżej 12 lat

89 €

105 €

695 € /3 noce

cena za osobę

Duża chata dla 2 os lub tradycyjny dom fiński dla 2 os + dziecko

1 os

249 €

290 €

1399 € /3 noce

cena za osobę

2 os

150 €

185 €

1050 € /3 noce

cena za osobę

dziecko poniżej 12 lat

99 €

125 €

725 € /3 noce

cena za osobę

Duża chata dla 5 os, 2 sypialnie, a w nich 1 szerokie łóżko dla 2 os oraz piętrowe łóżko dla 2os, salon z sofą umożliwiającą spanie dla 1 os, 2 oddzielne łazienki.

1 os

249 €

290 €

1399 € /3 noce

cena za osobę

2 os

150 €

185 €

1050 € /3 noce

cena za osobę

dodatkowa osoba

110 €

145 €

935 € / 3 noce

cena za osobę

dziecko poniżej 12 lat

99 €

125 €

725 € / 3 noce

cena za osobę

SIVAKKA – położona 1km od recepcji, dla min 4 os, 3 sypialnie, 2 toalety. Możliwe zakwaterowanie 10 os na 5 łóżkach piętrowych.

4 os

625 €

755 €

4150 € /3 noce

cena dla 4 os

dodatkowa osoba

110 €

145 €

925 €/ 3 noce

cena za osobę

dziecko poniżej 12 lat

99 €

125 €

720 €/ 3 noce

cena za osobę

QUEEN SUITE – 1 podwójne łóżko, łazienka deluxe, jacuzzi na zewnątrz.

1 os

630 €

690 €

2350 € /3 noce

cena za osobę

2 os

350 €

400 €

1650 € /3 noce

cena za osobę

dziecko poniżej 12 lat

225 €

255 €

1100 € /3 noce

cena za osobę

SZKLANE IGLOO, doskonałe miejsce do podziwiania świateł północy, 2 oddzielne łóżka, toaleta, max 3 os z dodatkowm łóżkiem

1 os

299 €

350 €

350 € / noc

cena za osobę

2 os

189 €

215 €

215 € / noc

cena za osobę

dodatkowa osoba

145 €

165 €

165 € / noc

cena za osobę

dziecko 125 € 145 € 145 € / noc cena za osobę

ŚNIEŻNE IGLOO, 1 łoże zrobione ze śniegu, dla max 4 os, śpiwór, wełniane skarpety i czapka zapewnione.

1 os

265 €

265 €

265 € / noc

per person

2 os

185 €

185 €

185 € / noc

per person

dodatkowa osoba

135 €

135 €

135 € / noc

per person

dziecko poniżej 12 lat

120 €

120 €

120 € / noc

per person

UWAGA:

1/ pakiet na Boże narodzenie, 23.12 – 26.12.2016

 • 3 noclegi w chacie z drewna, z sauną i kominkiem
 • transfer lotnisko – hotel – lotnisko
 • dwie kolacje standardowe
 • jedna elegancka kolacja świąteczna
 • program świąteczny, łącznie z wizytą świętego mikołaja

2/ kolacje

 • menu 3 daniowe: eur 33 / os. dorosła, eur 22 / dziecko
 • menu świąteczne, boże narodzenie: tylko dla nocujących w igloo, eur 120 / os dorosła, eur 95 / dziecko
 • kolacja noworoczna, 31.12.2014, eur 135 / os dorosła, eur 105 / dziecko
 • wykupienie kolacji jest obligatoryjne
Rejs Lodołamaczem
REJS LODOŁAMACZEM SAMPOO

Laponia to wymarzone miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Możliwości spędzenia czasu jest tutaj wiele: dobrze przygotowane trasy do jazdy na nartach biegowych i zjazdowych, safari na skuterach śnieżnych lub w zaprzęgu psów husky, łowienie ryb spod lodu, a także wyjątkowa podróż morska, rejs lodołamaczem Sampoo i arktyczna kąpiel w zimnych wodach Zatoki Botnickiej.

Zapewniamy: przelot samolotem bezpośrednio do Rovaniemi, lub rejs promem do Helsinek i dalej przejazd nocnym pociągiem do Rovaniemi. Rezerwujemy wszystkie wycieczki przedstawione poniżej, zapewniamy zakwaterowanie i spotkanie z Mikołajem. Zapraszamy do kontaktu z nami, biuro@pmscan.pl , Tel 022 207 29 13.

Przejazd autokarem z Rovaniemi do Kemi (czas trwania około 1,5h), aby wziąć udział w fascynującym rejsie lodołamaczem Sampoo po zamarzniętych wodach Zatoki Botnickiej. Podczas rejsu zapewnimy zwiedzanie statku, łącznie z maszynownią.

1sampo032

Z pewnością atrakcją rejsu będzie także arktyczna kąpiel w lodowatych wodach zatoki.Uczestnicy kąpieli otrzymają specjalne stroje – kombinezony chroniące przed zimnem i utrzymujące ciało na powierzchni wody.

Lunch na pokładzie statku. Powrót na ląd i wręczenie certyfikatów dokumentujących udział w rejsie lodołamaczem.

Kolejną atrakcją w tym dniu będzie wizyta w Lodowym Zamku (uwaga: tylko w okresie 25.01-06.04.2015). Wszystko jest tam zrobione ze śniegu i lodu,łącznie z dekoracjami zdobiącymi wnętrze zamku. Powrót do Rovaniemi.
Cena: 390 EUR/os, dzieci 4-11 lat 50% zniżki

Cena zawiera:
– rejs lodołamaczem Sampo
– zwiedzanie na pokładzie
– kąpiel ( Uwaga: min waga uczestnika 45kg)
– lunch na pokłdzie statku
– wizyta w lodowym zamku
– przejazd autokarem Rovaniemi–Kemi–Rov.

Terminy rejsów od grudnia 2016 do kwietnia 2017:

Grudzień 2014: 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
Styczeń 2015: 2, 3, 5, 7, 10, 16, 17, 23, 24, 30, 31
Luty 2015: 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
Marzec 2015: 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28
Kwiecień 2015: 2, 3, 4, 10, 11

Wybierz wycieczkę dla siebie

Skontaktuj się z nami.